Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
motorola

Radiotelefony Motorola i inne produkty – sprzedaż

Motorola CP040 oferuje prostą łączność radiową w bardzo konkurencyjnej cenie, dla średniej wielkości przedsiębiorstw. Zaprojektowany z myślą o małych i średnich: firmach, hurtowniach, gospodarstwach rolnych, agencjach ochrony, przedsiębiorstwach przemysłu lekkiego - czterokanałowy radiotelefon CP040 wymaga minimalnego przeszkolenia, a pozwala na kontakt załogi bez rozpraszania uwagi skomplikowaną obsługą. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, daje kierownictwu możliwość kontrolowania łączności oraz natychmiastowego wysyłania wiadomości do pracowników. Model CP040 wzbogacony jest o szeroki wachlarz akcesoriów, dopasowujących radiotelefon do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.

Charakterystyka radiotelefonu CP040

  • Sygnalizacja - Private Line™
  • Kanały - 4
  • Dodatkowe płytki - nie
  • Klawiatura - nie
  • Wyświetlacz - nie
  • Przycisk awaryjny - nie
  • Żywotność baterii - do 19 godz
  • MilSpec - 810 F
  • Iskrobezpieczny - nie

Funkcje CP040

Prosty w obsłudze
Dzięki wytrzymałym przyciskom, poręcznym pokrętłom zmiany kanałów i regulacji głośności oraz trójkolorowej diodzie statusów, korzystanie z CP040 staje się drugą naturą człowieka. Dodatkowo dwa programowalne przyciski mogą być ustawione tak, by dać natychmiastowy dostęp do czterech najczęściej używanych funkcji, czyniąc przez to łączność o wiele łatwiejszą.

Ukierunkowana łączność
Dzięki czterem kanałom komunikacyjnym, CP040 daje możliwość nawiązywania łączności z całą załogą, bądź tylko z wybranym rozmówcą w celu omówienia konkretnego problemu.

Bądź w kontakcie
CP040 wyposażony jest w przełącznik ustawiania poziomu mocy, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wydłużenia czasu pracy akumulatora do 19 godzin*. Można to zrealizować, przełączając się na mniejszą moc wtedy, gdy radiotelefon znajduje się w pobliżu innych użytkowników, przez co zmniejsza się zasięg do wystarczającego, ale również i pobór mocy. Dzięki wbudowanej funkcji „skanowania”, czyli przeszukiwania wszystkich czterech kanałów, użytkownik nie przeoczy żadnej istotnej wiadomości.

Jakość Motoroli
Zaprojektowany i stworzony zgodnie ze standardami Amerykańskiej Normy Wojskowej MIL810F, i przekraczający wymagającą normę IP54 odnośnie eksploatacji w nieprzyjaznym środowisku, radiotelefon CP040 przeszedł także opracowany przez Motorolę Przyśpieszony Test Żywotności, odpowiadający pięciu latom intensywnego użytkowania

Jakość dźwięku
CP040 zapewnia znakomitą jakość dźwięku dzięki technologii kompresji głosu X-PandTM , będącej własnym opracowaniem firmy Motorola. Dopasowanie do wymagań użytkownika Tak, jak można było oczekiwać, model CP040 jest wzbogacony o szeroki wachlarz akcesoriów, dopasowujących radiotelefon do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.